Pembe Kuvars ve Ametist Doğal Taşlı Ağaç

Ürün Kodu: #000293

0 Değerlendirme
2,500.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05448208394

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Pembe Kuvars ve Ametist Doğal Taşlı Ağaç

Ürünün yaklaşık ölçüsü Toplam Uzunluk 25-27 CM Eni 15 CM  Selenit Ölçüsü 6 CM

Ametist Taşı Özellikleri

Migren, stres ve gerginliği azaltmak için kullanılmaktadır.

Ametistin sakinleştirici enerjisi zihni ve duyguları dengeleyerek korku, öfke, üzüntü ve kaygıyı azaltmaya hizmet eder. Bu, ametistin en değerli özelliklerinden biridir.

Sadece bir ametist taşının etrafında olmak, stresinizin eridiğini hissedebileceğiniz kadar rahatlatıcı bir rahatlık sağlar. Ayrıca ametisti duygularımızın kontrolden çıktığını hissettiğimiz zamanlarda daha kolay idare etmemize yardımcı olması için de kullanabiliriz.

Ametist zihni çok etkili bir şekilde sakinleştirdiğinden, uykusuzluk sizin için bir sorunsa, yatağınızın yanında veya yastığınızın altında olması harika bir araçtır. Ametist rüyaları hatırlamamıza da yardımcı olur ve kabusları önler.

Ametist, manevi büyümeyi ve farkındalığı artırma kabiliyeti nedeniyle büyük saygı görüyor. Üçüncü göz ve taç çakraları açıp harekete geçirdiğine, sezgiyi, psişik yetenekleri ve manevi alemle daha derin bir bağlantıyı desteklediğine inanılıyor. Ametist genellikle meditasyon ve manevi uygulamalarda kullanılır.

Pembe Kuvars Taşı Özellikleri

En önemli aşk taşı Güven, hoşgörü ve gerçek sevgi oluşturduğu inanılmaktadır.

Pembe Kuvarsın inci pembesi ve nazik ışıltısı. En sevilen kalp çakra taşlarından biri olan Pembe Kuvars, dişil enerji açısından zengin ve şefkatle olgunlaşmıştır. İçinizi doldurmaya her zaman hazır olan Pembe Kuvars, güveninizi, hoşgörünüzü ve gerçek koşulsuz sevgi seviyenizi geliştirir. İster kalbinizle yeniden özgür olabilmek için eski yaraları iyileştirmek isteyin, ister sizi aydınlatacak bir aşkı çekmeye hazır olun.

Genellikle kendini sevmeyi teşvik etmek için kullanılan Pembe Kuvars, korku ve depresyon duygularını ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Olumsuz düşüncelerden kurtulmanıza yardımcı olacak ve sizi daha olumlu olmaya teşvik edecektir.  Pembe kuvarsın iyileştirici özellikleri tipik olarak neşe, bolluk, sevgi ve ayrıca enerji ile ilişkilendirilir.

Selenit Taşı

Selenit, güçlü temizleme özellikleriyle bilinir. İnsanlar, diğer kristaller ve boşluklar dahil olmak üzere çevresinin enerjisini arındırabilir. Selenit, negatif veya durgun enerjinin giderilmesine, tıkanıklıkların giderilmesine ve uyumlu ve canlandırıcı bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olabilir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim