Kanada Yeşim Taşı ve Selenit Doğaltaş Ağaç

Ürün Kodu: #000289

0 Değerlendirme
2,500.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05448208394

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Kanada Yeşim Taşı ve Selenit Doğaltaş Ağaç

Ürünün yaklaşık ölçüsü Toplam Uzunluk 25-27 CM Eni 15 CM  Selenit Ölçüsü 6 CM

Kanada Yeşim Taşı Faydaları

Kanada yeşim taşının, duygusal dengeyi ve uyumu geliştirmeye yardımcı olan sakinleştirici ve yatıştırıcı bir enerjiye sahip olduğuna inanılır. Stresi, kaygıyı ve öfke veya hayal kırıklığı duygularını azaltmaya yardımcı olduğu düşünülmektedir. Kanada yeşim taşı genellikle duygusal iyileşme ve huzur duygusu uyandırma aracı olarak kullanılır.

Kanada yeşim taşı fiziksel şifa ve canlılık ile ilişkilidir. Bağışıklık sistemini desteklediğine, genel refahı desteklediğine ve vücudun doğal iyileşme yeteneklerini geliştirdiğine inanılmaktadır.

Kanada yeşim taşı, refah ve bolluk ile ilişkilidir. İyi şans, zenginlik ve başarı fırsatlarını çektiğine inanılıyor. Kanada yeşim taşı bazen kişinin niyetlerini geliştirmek ve yaşamlarına bolluğu çekmek için tezahür uygulamalarında ve ritüellerinde kullanılır.

Selenit Taşı

Selenit, güçlü temizleme özellikleriyle bilinir. İnsanlar, diğer kristaller ve boşluklar dahil olmak üzere çevresinin enerjisini arındırabilir. Selenit, negatif veya durgun enerjinin giderilmesine, tıkanıklıkların giderilmesine ve uyumlu ve canlandırıcı bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olabilir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim