Ametist & Sitrin Doğaltaş Ağaç

Ürün Kodu: #000295

0 Değerlendirme
2,500.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05448208394

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ametist & Sitrin Doğaltaş Ağaç

Ürünün yaklaşık ölçüsü Toplam Uzunluk 25-27 CM Eni 15 CM  Selenit Ölçüsü 6 CM

Ametist Taşı Özellikleri

Migren, stres ve gerginliği azaltmak için kullanılmaktadır.

Ametistin sakinleştirici enerjisi zihni ve duyguları dengeleyerek korku, öfke, üzüntü ve kaygıyı azaltmaya hizmet eder. Bu, ametistin en değerli özelliklerinden biridir.

Sadece bir ametist taşının etrafında olmak, stresinizin eridiğini hissedebileceğiniz kadar rahatlatıcı bir rahatlık sağlar. Ayrıca ametisti duygularımızın kontrolden çıktığını hissettiğimiz zamanlarda daha kolay idare etmemize yardımcı olması için de kullanabiliriz.

Ametist zihni çok etkili bir şekilde sakinleştirdiğinden, uykusuzluk sizin için bir sorunsa, yatağınızın yanında veya yastığınızın altında olması harika bir araçtır. Ametist rüyaları hatırlamamıza da yardımcı olur ve kabusları önler.

Ametist, manevi büyümeyi ve farkındalığı artırma kabiliyeti nedeniyle büyük saygı görüyor. Üçüncü göz ve taç çakraları açıp harekete geçirdiğine, sezgiyi, psişik yetenekleri ve manevi alemle daha derin bir bağlantıyı desteklediğine inanılıyor. Ametist genellikle meditasyon ve manevi uygulamalarda kullanılır.

Sitrin Taşı Faydaları

Sitrin genellikle bolluk, refah ve zenginlik ile ilişkilendirilir. Başarıyı, fırsatları ve iyi şansı çektiğine inanılır. Sitrin bazen tezahür uygulamalarında niyetleri yükseltmek ve olumlu sonuçlar elde etmek için kullanılır.

Sitrin, enerji verici özellikleriyle bilinir. Zihni ve bedeni uyardığına ve canlandırdığına, artan enerji seviyelerini, motivasyonu ve canlılığı desteklediğine inanılıyor. Sitrin genellikle yorgunlukla mücadele etmek ve genel dayanıklılığı artırmak için kullanılır.

Sitrin, hayata olumlu bir bakış açısını teşvik etmekle ilişkilidir. Olumsuz enerjileri ve düşünceleri uzaklaştırdığına, bunların yerine neşe, iyimserlik ve coşku getirdiğine inanılır. Genellikle ruh halini yükseltmek ve özgüveni artırmak için kullanılır.

Selenit Taşı

Selenit, güçlü temizleme özellikleriyle bilinir. İnsanlar, diğer kristaller ve boşluklar dahil olmak üzere çevresinin enerjisini arındırabilir. Selenit, negatif veya durgun enerjinin giderilmesine, tıkanıklıkların giderilmesine ve uyumlu ve canlandırıcı bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olabilir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli Alışveriş İmkanı

Ücretsiz Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

Kolay Değişim İmkanı

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

Çok Satan Ürünler

Alışveriş Sepetim